Автолампи Philips Vision PY21W 12V 21W BAU15s (Orange) 12496NACP




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Технологія: Галоген
- Тип: PY21W
- напруга 12 В
- потужність у ватах 21 Вт
- колірна температура до 3500K

Лампи поставляються поштучно, в картонній упаковці, блістерній упаковці
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12496NACP |
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Франція |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Функціональне призначення | Задні покажчики поворотів, Передні покажчики поворотів |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 3500K |
| Цоколь | PY21W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 45 ₴
