Автолампи Philips Vision Festoon T10,5X43 12V 10W SV8,5 (43mm) 1шт 12866VI



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

- Технологія: Галоген
- Тип: C10W
- напруга 12 В
- потужність у ватах 10 Вт
- колірна температура до 3500K

Лампи поставляються поштучно, в картонній упаковці, блістерній упаковці
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12866CP |
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Франція |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Функціональне призначення | Підсвічування салону, Підсвічування багажника |
| Колірна температура | 3500K |
| Цоколь | C10W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 45 ₴
