NEOLUX Standart W5W


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Максимальна видимість на дорозі
- Надійність
- Оригінальність
- Довговічність
Технічні характеристики лампи
- Напруга: 12 В
- Потужність у ватах: 5 Вт

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neolux |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | N501 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | Дванадцять |
| Серія ламп NEOLUX | ExtraLight |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Функціональне призначення | Бічні покажчики поворотів, Задні габаритні вогні, Задні покажчики поворотів, Лампа заднього ходу, Передні габаритні вогні, Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку, Підсвічування салону |
| Колірна температура | 3500K |
| Цоколь | W5W |
| Цоколь ламп | W5W |
- Ціна: 15 ₴
