Світлодіодні лампи T4W білий світ 6000K Neolux (комплект 2шт.)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

- Холодний білий світ 6,000 K
- Висока яскравість
- Рівномірний розподіл світла
- Ідеальна посадка завдяки компактним розмірам
- Довгий термін служби
- Сучасний зовнішній вигляд
- Покращена видимість
- Однорідне освітлення завдяки сучасній оптиці диффузорной
- Термін служби більше 2000 годин
- Цоколь BA9s
- Технологія LED

Електричні параметри
- Потужність на вході 0.78 Вт
- Номінальна потужність 0,65 Вт
- Номінальна напруга В 12,0
Фотометричні дані
- Колірна температура 6000 K
- Світловий потік 30 лм
- Колір світлодіода Cool white

Розміри і вага
- Діаметр 9,5 mm
- Довжина 20,5 mm
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NT0460CW-02B |
| Виробник | Neolux |
| Напруга живлення | 12 В |
| Країна реєстрації бренда | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Функціональне призначення | Задні протитуманні вогні, Передні габаритні вогні |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | T4W |
- Ціна: 283 ₴
