Лампи автомобільні Philips P13W 12V 13W PG18,5d-1 (12277C1)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Вже протягом 100 років компанія Philips залишається лідером у сфері автомобільного освітлення, впроваджуючи технологічні інновації, які згодом стають стандартом для всієї галузі. Сьогодні кожен другий автомобіль в Європі і кожен третій у світі оснащені світловим обладнанням Philips.
- Напруга 12 В
- Потужність у ватах 13 Вт
- Колірна температура 3400 До

| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12277C1 |
| Виробник | Philips |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | Галогенна |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колірна температура | 3400K |
| Цоколь | P13W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 462 ₴
