Домкрат гідравлічний Iron Hand 3-х штоковый вантажопідйомність 2т. (підхоплення 145мм висота 370мм)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Домкрат виконаний з високоякісного металу на сучасному обладнанні, що має сертифікат відповідності стандартам ЄС і України.
- Надійна гідравлічна система підйому володіє високим ККД.
- Виріб має оптимальний розмір підстави без виїмок, що забезпечує стійкість конструкції.
Даний вид відрізняється зручністю експлуатації, оскільки вимагає менших зусиль і часу для підйому авто.
- універсальність у виборі точки підйому
- вимагають менше зусиль у порівнянні з механічними
- компактний, займає мало місця в багажнику
- поставляється в картонній упаковці
Підходить для авто з малим кліренсом ( дорожній просвіт).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Hand |
| Висота підхоплення | 145 мм |
| Висота підйому | 370 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 5.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 014 ₴


