Фільтр повітряний Purflux A1334 (C24026/LX3456/WA9760)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальні номери
AC PC3364E
GENERAL MOTORS 3640015, 9674725580
PEUGEOT 9674725580
ROVER/AUSTIN FA3417
Застосовність
CITROEN C-ELYSEE (DD_), C3 II (SC_), C3 III (SX), C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_), C4 CACTUS, DS3 (SA_), DS3 Кабріолет
DS DS 3 (SA_), DS 3 Кабріолет (SB_)
OPEL CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO), CORSA F (P2JO)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_), 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_), 301, 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_), 2008 I (CU_)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1334 |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Opel, Peugeot, Rover |
| Сумісність з моделлю | C-Elysee, C3, Corsa, 308, 208, Crossland X / Crossland, C4 Cactus, DS3, 2008 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 362 ₴
