Масло для оброблення повітряних фільтрів з пінопласту і тканини Liqui Moly Motorbike Luft Filter Oil 0.4л (спрей) 3950/1604


Олива для просочення повітряних фільтрів з піноматеріалу та тканини Liqui Moly Motorbike Luft Filter Oil 0.4л (спрей) 3950/1604
Спеціально розроблений аерозоль для змочування повітряних фільтрів із пінопласту та тканини. Пил і бруд надійно утримуються навіть в екстремальних умовах і в такий спосіб унеможливлюються пошкодження двигуна. Забезпечує оптимальне подавання повітря і в такий спосіб максимальну потужність двигуна.
Свойства:
- водостійкість
- зв'язує пил і пісок
- покращує фільтрацію
- тривалий термін життя мотора
- зменшує знос
- надзвичайно добре тримається
Сфера застосування:
Підходить для використання у всіх 2-тактних і 4-тактних мотоциклах із двигунами з повітряним і водяним охолодженням, у яких встановлені повітряні фільтри з пінопласту або тканини.
Застосування:
1. Спочатку вистукуванням очистити фільтр від грубих забруднень.
2. Очистити повітряний фільтр за допомогою спеціального очисника Liqui Moly Motorbike Luft-Filter-Reiniger (номер виробу 1299) або універсального очисника Liqui Moly Schnell-Reiniger (номер виробу 3318), після випаровування розчинників змочіть олією для повітряного фільтра Motorbike (спрей).
3. Перед встановленням дати повітряному фільтру вивітритися впродовж прибл. 10-15 хвилин!

Увага:
Під час проведення робіт з олією для повітряного фільтра Liqui Moly Motorbike Luft-Filter-Oil (спрей) стежити за потрібною вентиляцією приміщення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liqui Moly |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 400 |
- Ціна: 436 ₴
