Вороток TOPTUL 3/4" з плавальною головкою 512 мм CTCA2451

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вороток 3/4 з плавальною головкою 512 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 512 мм |
| Розмір приєднувальних головок | 3/4" |
| Тип інструменту | вороток Т-подібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Торцевий |
| Довжина інструмента (мм) | 512 |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 3/4" Довжина: 512 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Т-подібний |
- Ціна: 862 ₴
