Цифровий глибиномір протектора шин

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Исполнение фильтра Фильтр-патрон
Высота [мм] 60,3
Высота 1 [мм] 60,3
Общая длина [мм] 387
Ширина (мм) 186
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX 2024/1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 387 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 60.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Фільтр повітряний |
| Тип транспорту | Авто |
- Ціна: 887 ₴
