Чохол для 1214SR

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Исполнение фильтра Фильтр-патрон
Высота [мм] 47,3
Высота 1 [мм] 47,3
Общая длина [мм] 392
Длина 1 [мм] 392
Ширина (мм) 283
Ширина 1 [мм] 283
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX 2080 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 392 мм |
| Ширина | 283 мм |
| Висота | 47.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Фільтр повітряний |
| Тип транспорту | Авто |
- Ціна: 1 224 ₴
