Чохол для 1812MR

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Исполнение фильтра угловой
Необходимое количество 1 шт
Размеры
Длина 225.50 мм
Ширина 196.00 мм
Высота 44.50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX 2123 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 225.5 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Висота | 44.5 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Фільтр повітряний |
| Тип транспорту | Авто |
- Ціна: 436 ₴
