Шатун АВ425/АВ525/АВ598

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатун АВ425/АВ525/АВ598
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX 2679 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Висота | 36.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Gentra, Nubira, Nexia, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Фільтр повітряний |
| Тип транспорту | Авто |
- Ціна: 396 ₴
