Шатун для компресора GM145/146/COSMOS 225

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Исполнение фильтра Фильтр-патрон
Высота [мм] 57
Высота 1 [мм] 57
Общая длина [мм] 254
Длина 1 [мм] 239
Ширина (мм) 239
Ширина 1 [мм] 254
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX 2681 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 57 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Aurion, Venza, Avalon, Camry, RAV4, RC, Exige, Evora, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Фільтр повітряний |
| Тип транспорту | Авто |
- Ціна: 618 ₴
