Шатун із вкладками в зборі для АВ858

Шатун з вкладками в складі для АВ858 FIAC (1124190037) — це змінний компонент для компресорного обладнання, використовуваного для створення стисненого повітря. Постачається в повній комплектації, з усіма вкладками та елементами кріплення до колінчастого валу. Належить до категорії витратних матеріалів — має термін експлуатації.
Купити шатун із вкладками в зборі для АВ858 FIAC — найкраща ціна
Змінний компонент для роботи поршневої групи компресора виготовляється на тому самому заводі, де й основне обладнання. За технічними характеристиками та довговічністю ідентичний шатунам, встановленим у компресорні установки Fiac AB: 678, 858, 671, 851.
Під час встановлення шатуна, виробник настоїть на повній заміні всіх компонентів, що входять до комплекту. Навіть у тих випадках, коли частина вкладок не зазнавала фізичного зношування. Тільки за таких умов зберігається офіційна гарантія на товар заводом-виробником FIAC.
Вирішили купити шатун у зборі для АВ858 FIAC — проконсультуйтеся з менеджерами компанії LDinvest. Обов'язково вкажіть модель компресорного обладнання та причини, які привели до необхідності придбання запчастин. Продавці магазину інструментів чудово розбираються в роботі пневматичного обладнання та допоможуть розв'язати проблему з мінімальними фінансовими витратами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX 2683 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 259 мм |
| Висота | 43 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Фільтр повітряний |
| Тип транспорту | Авто |
- Ціна: 798 ₴
