Шестигранний штифтовий ключ зі сферичною головкою, 2x101 мм, серія 369

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестигранний штифтовий ключ зі сферичною головкою, 2x101 мм, серія 369
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX 405 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267.5 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Висота | 56.6 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Фільтр повітряний |
| Тип транспорту | Авто |
- Ціна: 426 ₴
