Шестигранний штифтовий ключ, короткий, метрич., 17x173 мм, серія 350

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестигранники 350 17,0 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX 432 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 41.9 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Фільтр повітряний |
| Тип транспорту | Авто |
- Ціна: 463 ₴
