Шестигранний штифтовий ключ, короткий, метрич., 19x195 мм, серія 350

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестигранний штифтовий ключ, короткий, метрич., 19x195 мм, серія 350
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX 435/1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 57 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Фільтр повітряний |
| Тип транспорту | Авто |
- Ціна: 349 ₴
