Шків DP.350 1-GOLA-3V-AB 510/515/415

Шків DP.350 1-GOLA-3V-AB 510 для поршневого компресора FIAC — це змінний елемент двигуна, що встановлюється на вихідний вал електромотора. Завдання шківа — передавати енергію обертання від мотора поршневою групою, що стискає повітря. Второчеплене завдання шківа — охолодження електромотора під час роботи. Лопаті компонента мають певний кут нахилу, який створює повітряний потік на привод.
Чому краще купити шків DP.350 1-GOLA-3V-AB 510 для FIAC
Особливість шківа — це показники ефективності та довговічності. За невеликої ціни, компонент пневматичної системи демонструє чудову продуктивність. Ремінь не прослизає в струмку шківа, не перегрівається й не переться. Монтаж компонента виконується легко без приваблення технічного фахівця.
Під час вибору треба враховувати передавальну кількість між обертами електричного двигуна та компресорним блоком. Показник впливає на продуктивність системи та знос електромотора. Вирішили купити шків FIAC (1127200101) — краще проконсультуйтеся з менеджерами компанії LDinvest.
Технічні характеристики шківа DP.350 1-GOLA-3V-AB 510:
· Зовнішній діаметр — 350 мм.
· Посадка на вал — 20-23.4 мм.
· Ручним під ремінь — 1 шт., ширина струмка — 10 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX 523 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 211 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 37.1 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Фільтр повітряний |
| Тип транспорту | Авто |
- Ціна: 279 ₴
