Вороток Т-подібний 1/2" 500 мм TOPTUL з карданом CTLA1650

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вороток 1/2 Т-подібний з карданом L 500 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 500 мм |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Тип інструменту | вороток Т-подібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Торцевий |
| Довжина інструмента (мм) | 500 |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 1/2" Довжина: 500 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Т-подібний |
- Ціна: 822 ₴
