Очисник скла 1 л концентрат Ekokemika Pro Line GLASS 1:3 (780385)


Засіб для чищення для догляду за склом і дзеркалами. Концентрований засіб для миття скла. Чудово видаляє будь-які плями з поверхонь, включно з залишкими комах, які не залишають після очищення смуг, плям або голограм, гарантує виняткову прозорість скла. Можна застосовувати засіб через склоомивач. Після оброблення формує прозорий захисний шар, що мінімізує налипання пилу та підтримує чистоту тривалий термін. Ідеально підходить для побутового використання — для догляду за вікнами, дзеркалами, вітринами та скляними меблями.
Спосіб застосування:
1. Розчинити засіб у пропорції 300-500 мл на 1 л води, залежно від ступеня забруднення поверхні.
2. Нанести на поверхню, що очищається, за допомогою розпилювача.
3. Протерти забруднену поверхню серветкою з мікрофібри для неоставлювального волокон скла та відполірувати.
Склад: етиловий спирт > 25%, натрію лауретсульфат <5%, ароматичний запашник «Freshnesh», барвник, вода підготовлена.
Заходи безпеки: Зберігати в недоступному для дітей місці! Не вживати в їжу! Працювати з використанням засобів індивідуального захисту шкіри та очей. У разі потрапляння на відкриті зони шкіри або в очі, необхідно промити великою кількістю води, за потреби звернутися до лікаря.
Умови зберігання: Не допускати потрапляння прямих сонячних променів під час зберігання. Зберігати у вертикальному стані в закритій тарі за температури від +5 до +35 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ekokemika |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| pH | 8,6 |
| Гарантія | 14 днів обмін/ повернення |
| Консистенція | Рідина |
| Концентрація | Концентрат |
| Лінійка | Pro Line |
| Метод нанесення | Пульверизатор омивача |
| Об`єм | 1 л |
| Пропорція | 1:3 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Штрихкод | 4820269780385 |
- Ціна: 119,60 ₴
